ایده برای کسب کار

با عرض سلام خدمت دوستان نازنینم امیدوارم که حال دلتون عالی باشه .

امروز در این مقاله میخام برای شما یه کم در مورد ایده های کسب کار های آنلاین صحبت کنم امیدوارم که تا اخر مقاله با ما همراه باشد.

چه ایده های برای کسب کار های آنلاین خوب است؟

خیلی ها در جوامع مجازی از من میپرسن که چه ایده های مناسب هست برای کسب کاری انلاین تا ماهم شروع کنیم برای کسب در آمد از اینترنت البته اجازه بدین اینطوری توضیح بدم  که چه ایده های پول ساز هستن و بهترین  ایده هستن؟

خب واقعا اگه بخام بگم چه ایده های مناسب هست برای کسب کار های آنلاین باید بگم که ایده زیاد مهم نیست اره درست  خوندین ایده زیاد مهم نیست نه اینکه  مهم نباشه ولی زیاد تاثیری نداره خیلی چیزها هست که ما بتونیم  از اینترنت کسب در آمد کنیم  خب حالا بریم سراغ این که چه چیزی واقعا  مهم است اولش آیا با من موافق هستین بریم ببینیم که چه چیزهای مهم هست ؟

من میگم ایده آنچنان مهم نیست  مهم اجرا کردن ایده هست که ما را از اینترنت به در آمد میرسونه این خیلی مهم می باشد که ما وقتی یک ایده ساده هم داشته باشیم چطوری اون ایده را اجرا  کنیم این خیلی مهم هست .

هستن کسانی که حتی ایده های بسیار ساده ای دارن ولی به در آمد های خوبی رسیدن چرا چون که نحوه اجرا کردنشون بلد هستن و وسواس ایده ندارن رفته رفته ایده های خوب به ذهنشون میرسه و اجرا میکنن ولی از اون طرف هم کسانی هستن که ایده های خیلی خوبی هم بهشون میگی اجرا نمیکنن و نمیتونن به درآمد برسن الان اگر دقت کرده باشین خیلی چیزها  فروششون به صورت آنلاین شده  الان نون به صورت آنلاین میفروشن  انواع میوه ها و در آمد خوبی هم دارن اگه یه خورده به دور اطراف خودتون نگاه کنین میبنین که واقعا میشه حتی با ایده های ساده هم خیلی به درآمد خوبی رسید .

تو این مقاله خواستم فقط بگم که ایده زیاد مهم نیست و اجرا کردن ایده خیلی مهم  می باشد انشالله تو مقاله های بعدی بیشتر در مورد ایده براتون صحبت میکنم  فقط شروع کنین از ایده های ساده به درامد زایی بعدش ایده های  خوب هم رفته رفته به ذهنتون میرسه .

مرسی که قول میدین بهم عمل گرا باشین دوستتون دارم عاشقتونم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *